Гарантії

Найважливіша вимога до професійного інструменту – точні свідчення, ударостійкість, надійність, гарантія. Недорогі китайські моделі дуже ненадійні:  індикатори вицвітають або починають «брехати», а тонкий алюмінієвий профіль легко пошкоджується. Це неприпустимо для професіонала!

Ми надаємо 5 років гарантії на індикатори  будівельних рівнів RIVEN profi™ – це говорить про високу якість виробленого інструменту.

Індикатори  рівнів RIVEN profi™ виготовлені з високоякісного оптичного акрілопласта, всередині знаходиться колба з рідиною і бульбашка, що має оптимальні форму і розмір для чіткого зчитування результату. Індикатори рівнів RIVEN profi ™ мають високу точність вимірювання (0,5 мм/м), не протікають і не замерзають.

Рівні і правила RIVEN profi™ виробляються з первинного алюмінію. Профіль, який використовується для виготовлення рівнів, проходить процес анодування. Завдяки такому електрохімічному впливу, на поверхні металу створюється оксидна плівка, яка захищає рівень від механічних пошкоджень.

sxemaДля більш високої міцності інструменту на профілі є ребра жорсткості. Товщина профілю, який використовується для виробництва рівнів, становить 1,2 мм.

Всі пази і отвори, призначені для встановлення індикаторів, виконуються на високотехнологічному обладнанні з постійним контролем розмірів. Горизонтальний індикатор на корпусі рівня кріпиться за допомогою поліетиленової вставки, а вертикальний – за допомогою ударостійкого полістиролу. Всі посадочні поверхні підганяються вручну, кожен індикатор виставляється індивідуально за допомогою рамного рівня, який має похибку 0,02 мм/ м. Інструменти RIVEN profi™ комплектуються ударостійким заглушками з поліетилену, які захищають інструмент від потрапляння сторонніх предметів всередину.

RIVEN profi уровни

 

  Професіонали обирають  rivenprofi_logo_bes_slogana !