Рівні будівельні

Професійний будівельний рівень – це інструмент, без якого не обійтися при будівництві та ремонті. Кожен третій український професіонал обирає інструменти RIVEN profi™. Рівні RIVEN profi™ виготовлені з якісного первинного алюмінію з анодованою або пофарбованою поверхнею і ребрами жорсткості, що робить інструмент не схильним до корозії, легким і міцним. Будівельний рівень RIVEN profi™ оснащений сучасними точними індикаторами німецького виробництва з точністю вимірювання 0,5 мм/м. Індикатор для горизонтального виміру має циліндричну форму, яка дозволяє легко зчитувати інформацію під кутом огляду 270°, що забезпечує більш високий комфорт при роботі з рівнем.

При випадковому падінні індикатори RIVEN profi™ не розіб’ються, так як є ударостійкими.

Гарантія на індикатори 5 років!

Хороший майстер починає з відмінного інструменту rivenprofi_logo_bes_slogana.

Від того, які саме інструменти і пристосування задіяні в проведенні ремонтно-будівельних робіт, залежить кінцевий результат. Існує обов’язковий перелік інструментів, без яких не може обійтися практично жодна будівельна бригада. Серед інструментарію першої необхідності можна виділити будівельний рівень.

Бульбашковий рівень, його особливості

Професійні будівельні рівні бувають декількох видів. Різниця полягає в їх конструкційної особливості та принцип дії. Так, найбільш звичні для професіоналів рівні – це:

  • бульбашковий, має колби (індикатори), в яких присутня рідина і бульбашка повітря, яка вказує на наявність кута відхилення;
  • лазерний, здійснює виміри нахили поверхні за рахунок яскравого світлового пучка лазера;
  • водяний, працює за принципом Паскаля, здійснюючи відповідність площин горизонтальних поверхонь.

При цьому, найзручнішими і поширеними є саме бульбашкові професійні будівельні рівні. Причина криється в їх невисокій вартості і високої точності вимірювання. Великою популярністю в Україні користуються професійні рівні Рівень.

Відмінність професійного інструменту від побутового

Багато покупців перед придбанням задаються питанням, у чому принципова різниця між побутовим і професійним інструментом. Різниця є, і вона суттєва. Перше, що відрізняє інструмент – вартість. Побутові рівні, не залежно від їх типу, мають значно меншу ціну. Пояснюється цей факт просто: професійні прилади набагато міцніше і мають більшу точність, а також можуть мати додаткові можливості, такі як:

  • магніт;
  • регульований індикатор;
  • ударостійкий корпус.

Тому, якщо планується ремонт, оптимально купити рівень професійного класу, який прослужить вірою і правдою не один рік. А допоможе Вам вибрати і купити будівельний рівень спеціалізований сайт riven.in.ua, на якому можна знайти оптимальний варіант за найкращою ціною.