Правила будівельні

У кожного майстра, який піклується про якість своєї роботи, серед будівельних інструментів обов’язково знайдеться алюмінієве правило. Алюмінієві правила не схильні до корозії, є міцними та  легкими. В основному, правила мають форму трапеції, як у професійного правила RIVEN profi™. Усередині такі правила порожнисті, що робить їх легше, особливо це важливо для моделей від двох метрів. За рахунок додаткового ребра жорсткості підвищується міцність інструменту.

Важливим показником якісного правила є товщина профілю. Для виробництва професійного правила RIVEN profi™ використовують первинний алюмінієвий профіль товщиною 1,2 мм, для правила RIVEN basic™ – 1.0 мм. Алюмінієве правило RIVEN profi™ можна купити на будь-якому будівельному ринку або в магазині.

Поради щодо вибору правила:

  1. Майстрам-початківцям краще купити 1,5-2-х метрове правило. З правилом довжиною від 2,5 метрів складно починати роботу. Довгі правила використовуються професіоналами для вирівнювання великих поверхонь. Тому для ремонту краще вибирати 1,5-2-х метрові професійні правила RIVEN profi™, якими дуже легко та зручно працювати.
  2. При виборі будівельного правила у вигляді трапеції звертайте увагу на наявність ребер жорсткості. У будівельних правилах RIVEN profi™ два ребра жорсткості: перше знаходиться зі зворотнього боку правила – напівкруглий жолоб, друге – перемичка, яка розташована всередині алюмінієвого профілю. Завдяки ребрам жорсткості, правило буде служити довго, не погнеться при випадковому падінні і при великих навантаженнях.
  3. Для установки вертикальних маяків і вирівнювання по маяках горизонтальних поверхонь краще використовувати правило з рівнем, наприклад, таке, як правило RIVEN profi™ з двома індикаторами та ручками. Вам не доведеться постійно міняти правило чи рівень, щоб перевірити точність установки маяків і рівність поверхні

Якість виконання точних будівельних робіт залежать від двох факторів. Перший – професіоналізм фахівця, а другий – правильно підібраний інструмент. Саме з другим пунктом найчастіше виникають труднощі при роботі зі штукатуркою стін. Для того, щоб результат був чудовим, необхідно якісне і легке правило.

Правило алюмінієве, особливості інструменту

Правилом алюмінієвим прийнято називати будівельний інструмент у вигляді довгої рейки, який призначений для вирівнювання вертикальних і горизонтальних поверхонь при проведенні штукатурних робіт. Будівельні правила в Україні можна знайти в багатьох будівельних гіпермаркетах, але в даний час вигідніше здійснювати покупки в інтернет-магазинах або на спеціалізованих сайтах.
Правило для штукатурки Riven profi ™ виготовляється з легкого і міцного металу – алюмінію, що дозволяє значно збільшити термін служби виробу. Завдяки якості використовуваних матеріалів, правило не схильне до негативних впливів навколишнього середовища. Легкість інструменту дозволяє спеціалісту працювати з ним тривалий час і не відчувати фізичної втоми.
Алюмінієві будівельні правила від виробника Рівець найчастіше виконані у формі трапеції, що дозволяє з легкістю працювати ними в кутах. Купити будівельне правило можна без зусиль на сайті riven.in.ua. Висока якість товару гарантовано багаторічним досвідом виробника.

Принципи вибору алюмінієвого правила

На що необхідно звертати увагу при виборі таких інструментів як алюмінієві правила? В першу чергу, це популярність торгової марки, тривалість її знаходження на ринку, товщина алюмінієвого профілю. Крім того, важливе значення має наявність внутрішніх і зовнішніх ребер, що забезпечують жорсткість і велику опірність скручуванню правила, а також довжину і товщину робочої частини. При виробництві будівельних правил торгової марки «Рівець профі» використовується український алюмінієвий профіль товщиною 1.2мм, а товщина робочої частини становить рекордні 9 мм.