Кишеньковий рівень MINI – нова позиція серед рівнів RIVEN

Уровень карманный RIVEN basicНі для кого не є секретом, що результат роботи будь-якого фахівця безпосередньо залежить не тільки від рівня його кваліфікації та професіоналізму, а й від якості використовуваних в роботі інструментів.

ГК «Бегемот-Інструмент» з 1999 року є провідним українським виробником професійних будівельних рівнів і правил, що випускаються під торговою маркою RIVEN profi. Ми регулярно вивчаємо ринок, проводимо різні дослідження з метою виявлення потреб наших покупців для подальшого створення нових високоякісних продуктів. На сьогоднішній день таким продуктом став Рівень кишеньковий MINI RIVEN basic ™

Нова модель зберегла в собі такі характеристики, як точність вимірювання, жорсткість профілю і ударостійкість, властиві всім своїм побратимам, при цьому відмінною рисою цього рівня став компактний розмір і невелика вага, що дозволяє йому легко вміщатися у будь-якій кишені. Маленький, легкий і міцний Рівень MINI є ідеальним для вирівнювання невеликих поверхонь або використання у важкодоступних місцях.

Рівень кишеньковий RIVEN basic MINI – завжди під рукою!